گالری تصاویر
پیوندهای مهم
اخبار > موفقیت تیم دانش آموزی ایران در جشنواره علمی آسیا در کره جنوبی ۲۸ مهر تا ۲ آبان ۹۷


  چاپ        ارسال به دوست

موفقیت تیم دانش آموزی ایران در جشنواره علمی آسیا در کره جنوبی ۲۸ مهر تا ۲ آبان ۹۷

موفقیت  تیم دانش آموزی ایران در جشنواره علمی آسیا در کره جنوبی ۲۸ مهر تا ۲ آبان ۹۷
 
 
 تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران به بزرگترین نمایشگاه علوم و اختراعات آسیا 2018 در کره جنوبی 10 مدال طلا در 9 رشته مختلف این مسابقات و همچنین یک جایزه ویژه بین المللی در این رقابت ها را کسب کرد.
 
 
 
 در پایان این رقابت ها که شب گذشته (سه شنبه) پایان یافت تیم ایران در بخش دانش آموزی در رشته های مختلف این مسابقات ده مدال طلا و یک جایزه ویژه بین المللی را کسب کرد.
در بخش دانش آموزی این رقابت ها شایان آصف و الهام زارع در گرایش فنی- مهندسی، کیان میر آفتاب زاده در گرایش انرژی های نو، مهدیه قاسم زاده و شقایق عمادی به صورت مشترک در گرایش شیمی ، سجاد احمدی در رشته بیو الکترو نیک، فاطمه شجاعی در گرایش عمران و معماری ، محمد کاظمی و محمد سلیمانی به صورت مشترک در گرایش علوم اعصاب ، فاطمه حسن پور در گرایش نجوم و هانیه جبلی و حانیه احمدی در گرایش نانو مدال طلا و نازنین برزین در گرایش نانو شیمی علاوه بر کسب مدال طلا ، جایزه ویژه بین المللی این رقابت ها را کسب کردند.
در شب خاتمه این جشنواره، تیم دانش آموزی کشورمان با حضور در سفارت ج.ا.ا در سئول با جناب آقای شبستری دیدار نمودند.  سفیر کشورمان در کره جنوبی ضمن تبریک موفقیتهای تیم اعزامی از کشورمان هدایایی را به آنها اهدا نمودند. 
اعضای تیم دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران از میان برگزیدگان جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا به عنوان بزرگترین رویداد دانش آموزی کشور با حضور پنج هزار و 200 دانش آموز از 31 استان انتخاب و به این رقابت ها اعزام شده بودند.
این مسابقات در گروه سنی 14 تا 23 سال و از 24 مهرماه تا 2 آبان ماه 97 در شهر دایجئون کره جنوبی با حضور 34 کشور از سراسر دنیا برگزار شد.


١١:٣١ - 1397/08/11    /    شماره : ٥٤٢٩٥٠    /    تعداد نمایش : ٦٣خروج
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران